Giresun Ticaret ve Sanayi Odası hizmet binasının mahzen katında verilen iftar yemekleri, ilçelerde yer alan üyelerin katılımıyla sürüyor. 06.06.2017 Salı akşamı verilen iftar yemeği programına ise Eynesil, Görele, Çanakçı, Tirebolu ve Keşap bölgesi üyeleri katıldı.

İftar yemeği öncesinde Oda faaliyetleri hakkında bilgiler veren Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu;”Oda Başkanlığında 8 yılı geride bırakmanın mutluluğunu yaşıyoruz.Bu süreçte bir çok hizmete imza attığımıza inanıyorum.Sizlere bire bir ulaşmanın yanında ilçelerde yaptığımız etkinlikler ile sorunlarınıza çözüm,taleplerinize katkı sağlamaya özen gösterdik.Bunun karşılığını yakın zamanda yaptığımız üye odaklı anket çalışmalarımızda gördük,yüzde 80 leri aşan oranlarda memnuniyet göstergesi Oda yönetimi olarak doğru yolda olduğumuzun ispatıdır.”dedi.

Görevde yer aldıkları süreçte hiçbir siyasi partiye yakınlık göstermediklerini, her siyasi oluşuma aynı mesafede yaklaştıklarını ifade eden Giresun TSO Başkanı Çakırmelikoğlu, ”Ortak bildirilerde dahi sözcü olarak kabul edilmemiz,siyasete olan mesafemizin ve Giresun siyaseti yapmamızın göstergesidir.”diye konuştu.

Diğer yandan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan Milli İstihdam Seferberliği ile işletmelerimizin her bir ek istihdamının 773 TL lik vergi ve prim tutarlarının devlet tarafından karşılandığını ifade eden Başkan Çakırmelikoğlu, “Giresun Milli İstihdam Seferberliği’ne destek vermiştir.Bu desteğin yıl sonuna kadar süreceğine inanıyorum.Şuan ki veriler olumlu yönde ilerlemektedir.”

Tüm Fotoğraflar İçin Tıklayınız