Giresun Ticaret ve Sanayi Odası geleneksel iftar yemekleri devam ediyor.Giresun Ticaret ve Sanayi Odası hizmet binasının mahzen katında 07.06.2017 Çarşamba akşamı verilen iftar yemeği programına ise 1.,3.,4.,5. ve 9. meslek grubuna bağlı Giresun Merkez İlçe üyeleri katıldı.
İftar yemeği öncesinde Oda faaliyetleri hakkında bilgiler veren Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu;”Giresun Ticaret ve Sanayi Odası olarak ülkemizin en aktif Odaları arasında yer almaktayız.Şuan Odamızın web sayfası üzerinden e-oda sistemiyle bize gelmeden ofislerindeki bilgisayarlar vasıtasıyla gerekli evraklar alınabilmektedirler.Yani üyelerimizin genel sorunu ulaşıma çözüm bulmuş olduk.Bu uygulamada Türkiye’de ilk Odalar arasında yer alan Giresun Ticaret ve Sanayi Odası,üyelerin elektronik imza alabilmesi adına iç bünyesinde hizmet satın alımı yöntemiyle olanak sağlamıştır.Bizler her noktada sizlerle birlikteyiz ve bu birlikteliğin memnuniyete dönüştüğünü görüyoruz.”dedi.
Diğer yandan Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan tarafından başlatılan Milli İstihdam Seferberliği ile işletmelerimizin her bir ek istihdamının 773 TL lik vergi ve prim tutarlarının devlet tarafından karşılandığını ifade eden Başkan Çakırmelikoğlu, “Giresun Milli İstihdam Seferberliği’ne destek vermiştir. Bu desteğin yıl sonuna kadar süreceğine inanıyorum.Şuan ki veriler olumlu yönde ilerlemektedir.
Tüm Fotoğrafları Görüntülemek İçin Tıklayınız