Giresun Küçük Sanayi Sitesi Kooperatifi Başkanı Muammer Usta ve yönetim Kurulu üyelerinden Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu’na ziyaret.
Giresun Ticaret ve Sanayi Odası’nın gücü nispetinde Küçük Sanayi Sitesine son dönemde ciddi katkılar sağladığına değinen Küçük Sanayi Sitesi Kooperatif Başkanı Muammer Usta;” Odamız ile birlikte ve barışık çalışmamız meyvelerini vermiştir. Giresun Küçük Sanayi Sitesi’nin tadilatı yapılıyor ancak bizim yeni bir sanayi sitesine ihtiyacımız olduğunu görmekteyiz. Giresun Güney Çevre Yolu ile entegreli bir sanayi sitesinin zaruret olduğunu artık görmekteyiz.” dedi.
Sanayi sitesine yakınlığın dostlukların geliştirilmesi ile daha da yakınlaştığına dikkat çeken Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu; ”Biz bir aile olduk artık. Esnafımızın zorluklarını hissedebiliyoruz, çalışma alanlarının yetersizliğini fark ediyoruz, sorunları birliktelik ile çözmenin uğraşındayız. Giresun’un her yönden birlikteliğe ihtiyacı var, geçmişte yaşanılan süreçler geride bırakılarak, birlikte hareket edilmesi gerektiğine inanıyorum. Unutmayalım, birlikte rahmet, ayrılıktan azap doğar.” sözlerini vurguladı.