Katılımevim Tasarruf Finansman Anonim Şirketi Giresun Şube Müdürü Özlem Çaykara’dan Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu’na ziyaret.

Faaliyetlerin güvence altında olduğunu ifade eden Katılımevim Şube Müdürü Çaykara, Bankacılık Düzenleme ve Denetleme Kurulu’nun 28 Nisan 2022 tarihinde yaptığı açıklama ile  Katılımevim Tasarruf Finansman A.Ş. 6361 sayılı Tasarruf Finansman Kanunu ile getirilen gerekliliklerin tümünü yerine getirerek faaliyet lisansı almaya hak kazanmıştır. Bu kapsamda hizmet etmeye devam ediyoruz.” dedi.

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine hizmet avantajlarından faydalanmaları adına Giresun Şubesi kapsamında  katılım ücreti oranında yüzde 20’lik indirim sağlanacağını da ifade eden Çaykara, “Devletin garantörlüğünde olan çalışmalarımızdan Giresun iş dünyasının da yararlanmasını arzuluyoruz.”

Giresun TSO Başkanı Çakırmelikoğlu, ülkemiz adına geleneksel ticaretin dışında yeni ve devlet garantörlüğünde olan bir hizmetin var olmasının avantajlı olduğuna değindi ve başarılar diledi.

Ziyarette Katılımevim Giresun şube yöneticilerinden Caner Şenel ve Gülnur Turan’da yer aldı.

Önceki İçerikTarıma Dayalı Ekonomik ve Altyapı Yatırımları Hibe Desteği Duyurusu
Sonraki İçerikGenç Girişimciler Kurulundan Ziyaretler