İyi Parti Giresun Milletvekili adayı Dr. Orhan Erzurum, Ünzile Yüksel’den Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu’na ziyaret.
24 Haziran seçimleri öncesinde çalışmalarını sürdüren siyasi partiler Sivil Toplum Örgütü ziyaretleri çerçevede Giresun Ticaret ve Sanayi Odası’nı ziyaret eden İYİ Parti Giresun Milletvekili adayı Orhan Erzurum; ”Ticaret ve Sanayi Odası’nın yatırımlar ve ekonomik alanda beklentilerini öğrenmek için buradayız.Giresun’un hangi alanda sorunları ve talepleri mevcuttur.Buna göre çalışmalarınızdan faydalanmak istiyoruz.”dediler.
Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu;”24 Haziran seçimleri ülkemize milletimize hayırlı sonuçlar getirmesini temenni ediyoruz.Giresun,ulaşımda ciddi beklentileri bulunmaktadır.Giresun limanına entegreli kuzey-güney bağlantılı demiryolu olmazsa olmazımızdır.Yine Samsun’dan Sarp’a kadar olacak demiryolu da bölgenin olduğu kadar ülkemizin de stratejik avantajınadır.Giresun bu demiryolları ile entegreli Espiye-Görele yada Piraziz-Gülyalı arasına liman yapımı planlanmalıdır.Diğer yandan Güney Çevre Yolu yatırıma dönüştürülmelidir.” diye konuştu.
Ziyarette İyi Parti Giresun İl Başkanı İbrahim Önal,Merkez İlçe Başkanı Abdulkadir Eroğlu ile parti yönetimi de yer aldı.