Giresun Turizm İşletmecileri Derneği tarafından Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu’na ziyaret. GÜTİDER Başkanı Sevgi Ateş nezdinde yapılan ziyarette İran turizm acentelerinin geçtiğimiz hafta Giresun’a yapmış olduğu gezinin değerlendirmesi yapıldı ve bundan sonra ortak bir eylem planı çerçevesinde hareket edilmesine karar verildi.
Giresun Turizm İşletmecileri Derneği Başkan Yardımcısı Mustafa Yılmaz; ”Odamızın geçtiğimiz yıl İran’a yapmış olduğu seyahat çok nemli bir yol başlangıcı oldu. Bundan sonraki çalışmalarda derneğimiz Odamızla ortak hareket etmeyi arzulamaktadır, sizlerin desteğini beklemektedir. Ayrıca Sayın Valimizin samimi yaklaşımları, turizm alanında iyi yolda olduğumuzu göstermektedir. Bu alanda Sayın Valimiz turizm firmaları ile bir araya gelmeyi arzulamaktadır. Giresun Belediyesinin de sürece dahil olması için görüşmelerimiz sürüyor.” dedi.
Giresun Turizm İşletmecileri Derneği (GÜTİDER) Başkanı Sevgi Ateş ise;” Dernek olarak bir yol haritası çıkartmak için çalışmalarımıza başlıyoruz. Sizlerinde önerileri ve desteği bizler için yararlı olacağına inanıyoruz.” sözlerini vurguladı.
Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu ise; ”Birlikte olmak güzel. Her türlü çalışmada yanınızdayız. Giresun’un son dönemde turizmde yakaladığı heyecan hiçbir yerde yok, bu süreci faydalı geçeceğimizi umuyorum.” açıklamasını yaptı.