Giresun Üniversitesi Tirebolu İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bayram Kaya’dan Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu’na ziyaret.
Giresun Ticaret ve Sanayi Odası ile Giresun Üniversitesi Tirebolu İletişim Fakültesi olarak mayıs ayında işadamlarına yönelik geniş katılımlı bir konferans düzenlemek istediklerini açıklayan GRÜ Tirebolu İletişim Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Kaya; “Doğu Karadeniz’i dünyaya tanıtmak için turizm ağırlıklı yatırım yapacak girişimci işadamlarına yönelik bir konferans düzenlemeyi planlıyoruz. Bu konuda Odamızın desteğini almak için buradayız.”dedi.
Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu;”Turizm konusunda son dönemde koordineli bir çalışmamız mevcut. Yatırım planında olan veya girişimci işadamlarımıza yönelik genel kapsamlı bir konferansta yer almak ve düzenleyici pozisyonunda olmaktan mutlu oluruz.”diye konuştu.
Ziyarette Tirebolu İletişim Fakültesi Dekan Yardımcısı Yrd. Doç.Dr. İsmail Cem Feridunoğlu, Tirebolu İletişim Fakültesi Öğrencilerini Koruma ve Eğitimi Geliştirme Derneği Başkanı Şaban Aydın Aslan,Dernek Başkan Yardımcısı Hüseyin Aydın’da yer aldı.