Giresun Ticaret ve Sanayi Odası 2018-2021 yılları Stratejik Plan çalışmalarının 2. aşaması olan Paydaş Odak Grup Görüşmeler İzgören Akademi işbirliğinde gerçekleştirildi.
Gün içerisinde 5 farklı grupla gerçekleştirilen Paydaş Odak Grup Görüşmelere,İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü, Giresun Turizm Altyapı Hizmet Birliği, Mimarlar Odası, Makina Mühendisleri Odası, Çevre ve Şehircilik İl Müdürlüğü, Giresun Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği, KOSGEB Giresun Hizmet Merkezi Müdürlüğü, Bilim, Sanayi ve Teknoloji İl Müdürlüğü, Çalışma ve İş Kurumu İl Müdürlüğü, Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kurumu, Ticaret İl Müdürlüğü temsilci ve yöneticileri ile Giresun Ticaret ve Sanayi Odası organ üyeleri katılım sağladı.
Görüşmelerde katılımcılarla Ticaret ve Sanayi Odalarının kurumsal kimliği, Giresun Ticaret ve Sanayi Odası’nın çalışmaları,Odamız ile daha önce ne gibi işbirliği, ortaklık ve paylaşımlar yapıldığı, önümüzdeki 4 yıllık süreçte Giresun Ticaret ve Sanayi Odası’nın etkinliklerinin geliştirilebileceği alanlar ile yapılabilecek işbirlikleri konularında fikir alışverişi yapıldı.
Stratejik plan hazırlığı kapsamında yapılan çalışmalara katılım sağlayanlara teşekkür edildi ve Odamızda gerçekleştirilen faaliyetlerde tekrar bir araya gelinmek üzere görüşmeler sona erdirildi.