Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Kasım ayı meclis toplantısı 37 üyenin katılımı ile gerçekleştirildi. Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ahmet Şenel Anaforoğlu başkanlığında toplanan üyeler, gündem maddelerini görüştü ve karara bağladı.
Toplantının ana gündem maddelerinin ardından konuşan Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu; “Görevde bulunduğumuz süreçte ilçelerde yer alan üyelerimiz başta olmak üzere merkezde bulunan işletmelerimizi ziyaret etmeyi verdiğimiz sözler doğrultusunda ilke edindik ve bu çerçevede birçok kamu kurumu ve kuruluşunun da katılım sağladığı Devlet Destekleri İlçelere Taşınıyor 2019 etkinliği programını geleneksel hale getirdik. Bu kapsamda kapı kapı dolaşarak üyelerimizin sorun ve taleplerini dinliyoruz. İlçelerin ulaşım sorunu ve işletmelerin finansal talepleri kapsamında gelen talepleri lobi çalışmaları ile ilgili kurumlara iletiyor ve takipçisi oluyoruz.” dedi.
Başkan Çakırmelikoğlu’nun konuşmasının ardından ise Giresun Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yürütülen ya da planlanan proje ve yatırım planlamaları hakkında da meclis üyeleri bilgilendirildi.