Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği Başkanı M. Rifat Hisarcıklıoğlu ve Ziraat Bankası Genel Müdürü Hüseyin Aydın tarafından imzalanan “Ziraat Bankası Bankkart Başak Tedarik Zinciri Finansması” protokolü sonrasında Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu ile Ziraat Bankası Bölge Başkanı Murat Alkan arasında da Oda üyelerine avantaj sağlayacak protokol imzalandı.

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin faydalanması için imzalanan protokol programına Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu’nun yanı sıra Ziraat Bankası Bölge Başkanı Murat Alkan, Bölge Bölüm Satış Müdürü Sercan Akyüz, Giresun Şube Müdürü Gülçin Gök Akkuş, Nizamiye Şube Müdürü Bumin Küçük ve portföy yöneticileri Abdullah Keskin ve Mete Ergan katıldılar.

İmza törenin de bir açıklama yapan Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, “Üyelerimizin finansmana erişimine kolaylık sağlayacak bankkart başak tedarik zinciri projesinin avantajlarını görmekteyiz. Günümüzde işletmelerimizin mal alım satımı sonucunda finansmana kolay ulaşmasına imkan sağlayacak bu proje pandemi sürecinde iş dünyasına nefes aldıracaktır.” dedi.

Ziraat Bankası Bölge Müdürü Murat Alkan ise, “Bu proje, ürün alım ve satımında hem kolay finansman hem de güvenli ticaret imkanı oluşturacaktır. Uygulama ile alıcılar ve satıcılar arasında bir tedarik zinciri kurulmuş olacaktır. Üye işyerleri ve Ziraat Bankası‘nın kurumsal kart altyapısı üzerinde özel fiyatlama ve vade avantajları ortaya çıkacaktır. Alıcı ve satıcı kendi arasındaki ticareti, kartlı ödeme sistemi üzerinden güvenli bir şekilde yapabilecektir. Bu kartlı ödeme sisteminde 540 güne kadar vade ve finansal avantajlardan ilgili taraflar faydalanabilecektir.” dedi.

Önceki İçerikEmlak Danışmanlığı MYK Sınavları Devam Ediyor
Sonraki İçerikRestoran Ve Cafe İşletmeleri Kapılarını Açmak İstiyor