Kısa adı Giresun Federasyonu olan Giresun Sivil Toplum Kuruluşları Federasyonu yönetiminden Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu’na ziyaret.
Giresun Federasyonu Genel Başkanı Muhterem Memiş başkanlığında yapılan ziyarette, ilimizin yatırım öncelikleri ve gelişmesine yönelik projeleri değerlendirildi. Federasyon Genel Başkanı Memiş, amacın Giresun’un kalkınmasına katkı sağlamak olduğuna vurgu yaptı ve 7-10 Kasım 2019 tarihleri arasında İstanbul’da 13.sü gerçekleştirilecek olan Giresun Günleri etkinliğine Başkan Çakırmelikoğlu’nu da davet etti.
Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu ise, Giresun’un sesinin daha güçlü ve senkronize çıkabilmesi, sivil toplum örgütlerinin planlı ve programlı bir lobi çalışması yürütebilmesi için diyalogların her daim sıcak tutulması gerektiğine değindi.
Ziyarette Giresun Federasyonu Genel Başkan Yardımcıları Zafer Tahmaz, Çoşkun Çalık, Mustafa Harmanşa ve Yalçın Kaya Böber’de yer aldı.