Giresun Çocukları Yardımlaşma Derneği üyeleri Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu’nu ziyaret etti.
Ziyarete dernek üyeleri Ekrem Civelekoğlu, Necati Damcı, Altan Yamak, Erkin Sevigen, Serkan Ejder, Enes Çolaker, Mustafa Erkan ve Fırat İncüvez katıldılar.
Dernek başkanı Ekrem Civelekoğlu derneklerinin 2018 yılında kurulduğunu, bugüne kadar 3 öenmli projeyi hayata geçirdiklerini, bu sosyal sorumluluk projeleriyle ihtiyaç duyulan bazı alanlarda şehrimize katkı sağlamaya çalıştıklarını ifade etti. Yeni projelerle çalışmalarına devam edeceklerini belirten Ekrem Civelekoğlu, “gerçekleştirdiğimiz projelerden sonra yaşadığımız mutluluğu tarif etmek çok zor. Bundan sonra da aynı şekilde faydalı çalışmalar yapmaya devam edeceğiz. ” dedi.
Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu da dernek üyelerinin kendisini ziyaret etmesinden mutluluk duyduğunu belirterek, “sizin aranızda kurduğunuz bu dostluğu bulmak her zaman mümkün olmuyor, bu dostlukların sayısını her geçen gün artırmak gerekli. Yaptığınız çalışmaları çok değerli görüyorum ve takdirle karşılıyorum. Budan sonra yapacağınız çalışmalarda yanınızda yer alarak ve destek olmaya her zaman hazırım” dedi.