Giresun Ticaret ve Sanayi Odası ile Makine Mühendisleri Odası Giresun İl Temsilciliği ortaklığında Forklift Kursu Eğitimi düzenlendi.

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası’na kayıtlı üye çalışanlarının iştirak ettiği eğitim iki aşamalı olarak planlandı. Teorik ve uygulama olarak düzenlenen forklift kursu eğitimini Giresun Makine Mühendisleri Odası’na bağlı Makine Mühendisi Hasan Yaman verdi.

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, “Üyelerimizden gelen talepler doğrultusunda Giresun Makine Mühendisleri Odası ile böyle bir eğitim programı başlatılmıştır. Hangi sektörde olursa olsun, üyelerimizin talepleri bizler için önceliklidir. Bugün forklift kursunun yanı sıra bir çok meslekte Mesleki Yeterlilik Belgesi sınavları organize ediyoruz ve bölgemizin bu alanda en aktif Odası olmanın da haklı gururunu yaşıyoruz.” açıklamasında bulundu.

 Forklift kursu eğitim programı açılışında bir konuşma yapan Makine Mühendisleri Odası Başkanı Muammer Usta,  “Günümüzde en önemli şey iş güvenliği dolayısıyla insan sağlıdır. Bu eğitimlerin amacı belge edinilmesinde uyulması gereken kuralları ortaya sunmaktır. Bu vesileyle eğitime katılan tüm çalışma arkadaşlarımıza başarılar diliyorum.” dedi.

Önceki İçerikGiresun Ticaret ve Sanayi Odası’nın 120 yıllık tarihi kitaplaştırılıyor
Sonraki İçerikÇek Kanununda Alıcı Mağdur Edilmemelidir