Giresun Milliyetçi Hareket Partisi İl Başkanı Müjdat Öz ve parti yönetim kurulu üyelerinden Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu’na ziyaret. 

Oda çalışmaları hakkında bilgilen veren Çakırmelikoğlu “Odamızın; kanun gereği kendilerine verilmiş olan görevleri, kamu adına yerine getirmenin yanısıra, “üyelerini uluslararası pazarlarda rekabet edebilir seviyeye getirmek” gibi önemli bir misyonu daha vardır. Dünyadaki örneklerinde olduğu gibi ülkemizdeki odaların da asli misyonu budur. Bu misyon çerçevesinde, odamız, üyelerinin; kurumsallaşmaları, verimli çalışmaları, rekabet düzeylerini artırmaları, yeni iş olanakları bulmaları, uluslararası pazarlara açılmaları gibi konularda onların en büyük destekçisi olmak durumundadır. Bizler daima üyelerimize en iyi hizmeti vermeyi kendine hedef koyan bir anlayış içindeyiz” dedi.

MHP İl Başkanı Müjdat Öz; Giresun Ticaret ve Sanayi Odası’nın il ekonomisine ve kamu yatırımına dönük lobi çalışmaları ve Giresun ticaretine sağladığı katkıların son dönemlerde arttığına dikkat çekerek “Odamız hepimizin, yapılan çalışmaları yakıdan takip ediyor ve artarak devam etmesini diliyorum. Odamızın iş dünyasına kazandırdığı bu bina ve çalışmaları gördükçe Giresun adına gururlanıyoruz ve tebrik ediyoruz. ” dedi.
MHP İl Başkanı Müjdat Öz Başkan Çakırmelikoğlu’na  Nisan ayında yapılacak seçimlerde başarılar dileyerek “Gönlümüz oda başkanlığınızın devam etmesinden yanadır. Kazanan Giresun oacaktır. hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.