Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu’nu ziyaret eden Ak Parti İl Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ve Merkez İlçe Başkanı Mete Bahadır Yılmaz; bu zamana kadar yapılan oda çalışmalarından duyduğu memnuniyeti dile getirerek Nisan ayı içerisinde yapılacak seçimlerde başarılar diledi.
AK Parti Il Başkanı Aytekin Şenlikoğlu ve Merkez İlçe Başkanı Mete Bahadır Yılmaz Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu’nu ziyaret etti. Ziyarette Giresun iş dünyasına yapılan hizmetlerin yanı sıra talep ve beklentiler konusunda bilgi alışverişinde bulunuldu.
AK Parti İl Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, “Yeni hizmet binasının restore edilerek, hem Giresuna bir eser kazandırdınız hem de Giresun iş dünyasının prestijini yükselttiniz dedi.
Başkan Hasan Çakırmelikoğlu; “Prestijli hizmet binamızın ortaya çıkmasında, Giresun belediyemize ait öndeki binanın takası ile mümkün oldu. Daha önce bakanlıkça izin alamadığımız takas iznini, Gümrük ve Ticaret Bakanı olarak göreve gelen ve bugün Milli Savunma Bakanımız Sayın Nurettin Canikli’nin desteği ile mümkün olmuştur. Camiam adına kendilerine bir kez daha teşekkür ediyorum. Giresun’un gelişmesi, kalkınması ve ekonomisi için hep birlikte istişare etmeye, çalışmaya devam edeceğiz” dedi
AK Parti Il Başkanı Şenlikoğlu, “Oda üyeleriniz ile iletişim konusunda büyük emek veriyorsunuz, Devlet desteklerinden faydalanması üzerine il ve ilçelerde ziyaret ve bilgilendirmeler yapmanız, benzerine az rastlanır bir yönetim şeklidir. “ dedi. Ayrıca Şenlikoğlu ve Yılmaz, bu zamana kadar yapılan oda çalışmalarından duyduğu memnuniyeti dile getirerek Nisan ayı içerisinde yapılacak seçimlerde başarılar diledi.