Giresun Belediye Başkanı Kerim Aksu ve CHP İl Başkanı Necati Tığlı’dan Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan ÇAKIRMELİKOĞLU na ziyaret.

Ziyarette oda çalışmaları hakkında bilgi veren Çakırmelikoğlu; İl İlçe ayırımı yapmadan ekonomik sosyo ve kültürel anlamında Giresun iş dünyasına  yaptığı çalışmaları anlatarak, üye talep ve beklentiler konusunda bilgi alış verişinde bulunuldu.
Toplantıda hazır bulunan Giresun TSO Meclis Başkanı Fikret Günaydın odanın faaliyetleri hakkında bilgiler vererek Belediyenin oda çalışmalarına verdiği desteklerden dolayı teşekkür etti.

Belediye Başkanı Kerim Aksu; Giresun Ticaret ve Sanayi Odası’nın çalışmalarını yakından takip ettiğini, üyesi olduğu bu kuruluşun son yıllarda çok aktif çalışmasını takdirle karşıladığını ve bu oda hizmetlerinin artarak devam etmesini diledi.

CHP IL Başkanı Necati Tığlı; halen GTSO üyesi olduğunu ve geçen dönem Başkan Çakırmelikoğlu ile birlikte seçime girdiğini ve şu an halen meslek komitesi görevini büyük bir onurla  yürüttüğünü söyledi. Görev yaptığı süre boyunca il ve ilçelerde Üye memnuniyetinin en üst seviyede tutulmasına çok önem verildiğine şahit olduğunu ve “Odada görev yaptığım süre içinde, yıkılmak üzere olan taşbaşı mevkiinde ki tarihi binanın restore edilerek hizmete girmesi çok büyük bir hizmet olmuştur“ dedi.
Başkan Hasan Çakırmelikoğlu; “Bu prestijli oda binasının ortaya çıkmasında, Belediye Başkanımız Sayın Kerim Aksu’nun belediyemize ait otopark alanımızda bulunan binanın takas edilmesi ile mümkün olmuştur.” dedi ve teşekkürlerini iletti.
Belediye başkanı Kerim Aksu ve CHP IL Başkanı, Başkan Çakırmelikoğlu’na Giresun TSO olarak yapmış olduğunuz çalışmaları gayretli ve olumlu bulduğunu belirterek, Nisan ayında yapılacak seçimlerde başarılar diledi.