Giresun Ticaret ve Sanayi Odası yeni yönetiminden Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları’na ziyaret.
Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ahmet Anaforoğlu,Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu ve yönetim kurulu üyelerinden oluşan heyet ziyaret esnasında, Vali Sarıfakıoğulları’na yeni dönem projeleri hakkında bilgi sundu.
Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu;”2013-2018 döneminde üyelerimiz ile planlı etkinlikler yaptık.Stratejik Plan dahilinde ilçeler ve merkezde bir çok faaliyet yürüttük.Çalışmalarımız karşılığında anketler ile üyelerin memnuniyetini ölçtük ve yüzde 85 memnuniyet ile karşılaştık.Şimdi önümüzde dört yıl var yeni bir Stratejik Plan ile yolumuza devam edeceğiz.”dedi.
Giresun Ticaret ve Sanayi Odası’nın yeni meclis toplantısına Vali Sarıfakıoğulları’nı davet eden GTSO Başkanı Çakırmelikoğlu; “Meclis üyelerimiz ile de tanışmanızı arzularız.”dedi.
Giresun Valisi Harun Sarıfakıoğulları; “Meclis toplantınıza katılmaktan memnuniyet duyarız.Yeni dönemde diğer Odalar ve STK lar ile ortak etkinlik ve toplantılar planlayabiliriz.Giresun’un ekonomik ve sosyal kalkınmasına katkı sağlayacak etkinlikler yapabiliriz.”diye konuştu.