Giresun Ticaret ve Sanayi Odası yönetimi Türk Polis Teşkilatı’nın 173.kuruluş yıldönümü nedeniylel Giresun Emniyet Müdürü Fahri Aktaş’ı ziyaret etti.

Ziyarette konuşan Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu; Türkiye Cumhuriyeti devletimizin bölünmez bütünlüğünü, halkımızın can ve mal güvenliğini sağlamak için gecesini gündüzüne katarak milleti uğruna canlarını dahi vermekten sakınmayan Türk Polis Teşkilatının 173.Yıldönümü’nü kutluyor, görevi başında şehit düşen polislerimizi rahmet, gazilerimizi minnet ve şükranla anıyoruz” dedi..
Giresun Emniyet Müdürü Fahri Aktaş’ta ” Giresun TSO yönetiminin bu nazik ziyaret ve kutlamaları için Yönetim kurulu üyelerine ve Başkanına teşekkür ederiz Ayrıca oda seçimleri sonucunda yenilenen yönetim ve meclisinize başarılar dilerim.” dedi.
Ziyarete Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Ahmet Anaforoğlu, Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcıları Mustafa Halilbeyoğlu ve Şükrü Ataün, Yönetim Kurulu Üyeleri Halit Aydın, Hakan Güngör, Ergin Kılıçarslan katıldı.