Türsab Başkan Adayı Emin Çakmak , Türsab yönetimine geldiklerinde faaliyete geçirecekleri e-Türsab ile Karadeniz bölgesinin tarihi, kültürel ve doğal değerlerini dünya pazarına açacaklarını söyledi.

Türkiye Seyahat Acenteleri Birliği TÜRSAB Başkan Adayı, Hello Turizm’in Genel Müdürü, Türkiye Sağlık Turizmi Konseyi- THTC Kurucu Başkanı ve Senegal’in İstanbul Başkonsolosu Emin Çakmak, Giresun Ticaret ve Sanayi Odası-GTSO Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu’nu ziyaret ederek Türkiye turizmi hakkında sohbet yaptı. Emin Çakmak, TÜRSAB yönetimine geldiklerinde faaliyete geçirecekleri e-Türsab ile Karadeniz bölgesinin tarihi, kültürel ve doğal değerlerini dünya pazarına açacaklarını söyledi.

10 DİLDE E-TÜRSAB İLE DÜNYAYA TANITIM
TÜRSAB başkan Adayı Emin Çakmak, TÜRSAB başkanı olduğu zaman hazırladıkları Dijital Türsab platform ile başta Giresun olmak üzere Karadeniz ve Türkiye’nin illerinin, ilçelerinin sanal ortamda dünyaya tanıtımını yapacaklarını belirtti. Emin Çakmak, E-Türsab’ın acenteler ve turizmin paydaşları yanında Türkiye’nin doğal ve kültürel değerlerinin yaklaşık 10 dilde dünya pazarına tanıtılmasıyla bölgelere turist çekeceklerini söyledi.