Türkiye Turizm Kalkınma Ajansı Yönetim Kurulu Üyesi Murat Toktaş’ın katılımı ile pandemi döneminde turizm konulu toplantı Giresun’da gerçekleştirildi.

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası koordinasyonunda yapılan toplantıda pandemi döneminde ülkemiz ve bölgemizin turizm potansiyellerinin değerlendirilmesi ve tanıtım çalışmaları üzerine fikir alış verişinde bulunuldu.

Toplantıya Giresun Ticaret ve Sanayi Odası adına yönetim kurulu üyesi Ergin Kılıçarslan, Giresun Belediyesi Başkan Yardımcısı Abdurrahman Demirel, Giresun İl Özel İdare Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Erdem Kılavuz, DOKA Giresun Koordinatörü Murat Aladağ, İl Kültür ve Turizm Müdürü Kemal Gürgenci, GİRTAB Müdürü Tamer Uzuner ile Giresun’da faaliyet gösteren seyahat acenteleri ve turizm firma temsilcileri katıldı.

Pandemi döneminde Türkiye Turizm Kalkınma Ajansının ulusal ve uluslararası alanda tanıtım faaliyetleri anlatıldı ve Giresun’un tanıtım yönündeki çalışmaları değerlendirildi. Ayrıca Giresun başta olmak üzere kalkınmada öncelikli vilayetlerde faaliyet yürüten turizm işletmelerinden konaklama vergisi alınmaması da gündeme geldi.

Önceki İçerikErzincan – Tirebolu Demiryolu Projesi Makro Politikalar Çerçevesinde Şekillenmelidir
Sonraki İçerikAvrupa Birliği Hibe Çağrıları İncelendi