Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu ve Meclis Başkanı N.Şükrü Ataün tarafından karşılanan MHP heyetinde İl Başkanı Mahmut Karakuş, milletvekili adayları Ertuğrul Gazi Konal, Hami Pekdemir ve Sami Demir yer aldı.

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, Giresun’un güney çevre yolu başta olmak üzere, Dereli-Şebinkarahisar yol standartlarının iyileştirilmesi, demiryolu talebinden 3. ve 4. OSB yatırmaları konusunda acil yatırım kararı alınmasının önemine değindi. İlin kalkınıp gelişebilmesinde ulaşım ve imalat sanayinin avantajına dikkat çeken Başkan Çakırmelikoğlu, bu manada seçimlerin ülkemize ve ilimize hayırlı sonuçlar getirmesini temenni ederek, başarılar diledi.

Milliyetçi Hareket Partisi Giresun İl Başkanı Mahmut Karakuş, “Giresun’un önceliklerini biliyoruz ve bu doğrultuda çalışmalar yürütüyoruz.”

MHP Giresun Milletvekili Adayı Ertuğrul Gazi Konal ise, “Giresun’a hizmet etme fırsatı yakalamış olmak gurur vericidir. Türkiye Cumhuriyeti’nin kuruluşunun 100. yılında 28. dönem vekilliğinde birlik ve beraberlik içinde hareket edeceğiz.” dedi.

Önceki İçerikCumhuriyet Halk Partisi Heyetinden İş Dünyasına Ziyaret
Sonraki İçerikİYİ Parti Heyetinden Ziyaret