Fiskobirlik Yönetim Kurulu Üyesi ve Giresun Ziraat Odası Başkanı Nurittin Karan, Genel Müdür Turgay Çakmak, Efit A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Levent Ağca, ve Efit A.Ş. Genel Koordinatörü Ali Deniz; Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu’nu ziyaret ederek Fiskobirlik çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Ziyarette Fiskobirlik çalışmalarına değinen  Nurittin Karan “Artan dünya nüfusu paralelinde fındık ve fındık mamullerine olan ilgi ve pazarın büyümesine rağmen, ülke olarak hâlâ fındıktan yeteri kadar gelir elde edememekteyiz. Bunun için yeni ürün çeşitlerimiz için ar-ge çalışmalarımızda sona geldik İnşallah önümüzdeki günlerde yeni fındık ürünlerimiz piyasaya çıkacak.” dedi.

Fiskobirliğin iş dünyası ve halk gözünde itibar ve güveninin önemine değinen Çakırmelikoğlu; Son zamanlarda ürün çeşitliliğine verdiğiniz önemi görüyor ve takdirle karşılıyorum. Öncü bir kuruluş olduğunuzdan Fındık ile ilgili ürün çeşitliliğini daha da artırmak Fiskobirlik’ten  beklenmektedir.” dedi.

Önceki İçerikValimize Teşekkür Ziyareti
Sonraki İçerikKredi Borçlarının Gecikmesinden Dolayı Riskli Müşteri Grubuna Girenlere Müjde