Giresun Ticaret ve Sanayi Odası ile Mesleki Yeterlilik Kurumu ortaklığında “Tehlikeli ve Çok Tehlikeli Mesleklerde Mesleki Yeterlilik Belge Zorunluluğu” konulu bilgilendirme semineri düzenlenecek.
26 Ekim 2017 Perşembe günü saat 14:00’de Giresun Ticaret ve Sanayi Odası toplantı salonunda yapılacak olan seminere Mesleki Yeterlilik Kurumu Sınav ve Belgelendirme Dairesi Başkanı Mehmet Ordukaya ile Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği MEYBEM A.Ş. Genel Müdürü Ahmet Saygın Baban katılacak.
Mesleki Yeterlilik Belgesi Zorunluluğu kapsamında olan meslek sayılarının 106’ya çıktığını ifade eden Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Fikret Günaydın;”Bu hafta içi Giresun’da yapılacak olan bilgilendirme toplantısı tehlikeli ve çok tehlikeli mesleklerde yer alan işletmelerimiz açısından çok önemlidir.Mesleki Yeterlilik Kurumunun en üst kademesinin katılacağı toplantıda bir çok soru karşılığını bulacağı gibi Giresun olarak bu sürecin neresinde olduğumuzu daha iyi göreceğiz.Metal ürünleri ve inşaat grubunda faaliyet gösteren işletmelerimiz başta olmak üzere tüm üyelerimizi Perşembe günü yapılacak olan bilgilendirme seminerine bekliyoruz.”dedi.
Önceki İçerikZaman Yönetimi Eğitimi Yapıldı
Sonraki İçerikKETEM Meme Kanseri Riskine Dikkat Çekti