Ticaret Bakanlığı tarafından desteklenen, Giresun Ticaret ve Sanayi Odası tarafından yürütülmekte olan HİSER Projesi kapsamında projenin 2019 yılı son çeyreğini planlama toplantısı yapıldı.
Giresun Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirilen toplantıya Giresun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu başkanlık etti. Giresun genelinde faaliyet yürüten restoran, cafe, otel, seyahat acentesi v.b. sektör temsilcilerinin katıldığı toplantıda, 2019 yılı değerlendirmesi ve 2020 planlaması gerçekleştirildi.
Toplantıya proje yararlanıcısı 30 firmanın yanı sıra Giresun turizminde önemli hizmetler sunan işletmelerde katıldı. Giresun şehrinin doğal ve tarihi güzelliklerini ülke içi ve ülke dışında doğru ve etkili bir şekilde tanıtmak için yapılması gereken süreçte yol haritası tespit edildi.
Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, Oda olarak ellerinden gelen bütün desteği turizmcilere vereceklerini ve ilk aşamada Giresun’un tanıtımını en doğru kanalda aksettirmek için bir şehir web sitesi kurulacağını ifade etti.
Önceki İçerikDoğankent İşdünyası İle Buluşuluyor
Sonraki İçerikKırgızistan Büyükelçisi Omuraliev Giresun TSO’yu Ziyaret Etti