Giresun Doğa Koleji ile Giresun Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine yönelik eğitim indirimi protokolü imzalandı.
Giresun Ticaret ve Sanayi Odası’na kayıtlı firma yetkililerinin çocuklarına yönelik 2019-2020 eğitim öğretim dönemine ait yüzde 10’luk indirim uygulanmasına dönük protokol Giresun Doğa Koleji kurucularından Volkan Dündar ile Erol Aksu’nun katılımıyla imzalandı.
Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu ile karşılıklı  imzalanan protokole göre, 2019-2020 eğitim öğretim döneminde Oda’ya kayıtlı olduğunu belgeleyen firma yetkililerinin öğrencilerine yapılacak indirimden yararlanabilecektir.
Giresun’un eğitim ve istihdam çerçevesinde önemli bir yatırıma kavuşacağına inandıklarını ifade eden Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu,”2019-2020 eğitim öğretim döneminde faaliyete geçmesi planlanan Giresun Doğa Koleji’nin ilimiz ve ülkemiz eğitimine önemli katkılar sağlayacağını umut ediyoruz. Akademik ve diğer branşlarda direk ve dolaylı 200 kişiye iş imkanı tanınacak olması da bizler adına fevkalade önemli bir istihdam kapısı oluşturmaktadır. Giresun, son dönemde özel okul yatırımları ile ön plana çıkmıştır ve bu sayede eğitim kalitesinde gözle görülür bir ivme yakalamıştır. Giresun Ticaret ve Sanayi Odası olarak ilimiz ve ülkemizin eğitim altyapısına yapılan her yatırımı desteklediğimiz ifade eder, özel eğitim camiasının Giresun’daki destekçisi olduğumuzu belirtmek isterim.” dedi.