Giresun Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası (SMMO) Başkanı Yusuf Veziroğlu ve ekibinden Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu’na ziyaret.
Mali müşavirler ile Ticaret ve Sanayi Odası’nın iç içe olduğuna dikkat çeken Giresun SMMMO Başkanı Veziroğlu; “Mali Müşavirler SGK, Vergi Dairesi, İŞKUR ve Ticaret ve Sanayi Odaları ile iç içedir. Biz bu zamana kadar Odamızdan memnunuz. Bundan sonrada aynı düzeyde devam edeceğimize inanıyoruz. Diğer yandan iş dünyasını yakından ilgilendiren teşvik uygulamaları var. Şuan 20 civarında teşvik var, bu uygulamaların sadeleştirilerek netleştirilmesi için çalışma yapılmasını arzuluyor, bu konuda sizlerin desteklerini bekliyoruz.” dedi.
Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu; “Mali müşavirlerin iletişimi ile üyelerimizle daha sağlıklı diyaloglar kuruyoruz. Giresun merkezin yanında ilçelerde mali müşavirlerin sürece katkısı çok faydalıdır. Bu sürecin etkinliklerle desteklenmesinde camianızın katkısını göz ardı edemeyiz. Ayrıca teşviklerin sadeleştirilmesi konusunda ortak bir çalışma yürütülmesi taraftarıyız.” diye konuştu.
Önceki İçerikGiresun Belediye Başkanı Şenlikoğlu’ndan Ziyaret
Sonraki İçerikMüdür Yüksel’den Ziyaret