Giresun Ticaret ve Sanayi Odası tarafından sorumluluk sahası ilçelere yönelik, devlet desteklerinin anlatıldığı ve uygulama noktasında destek sağlandığı “Giresun TSO İş Dünyası İle Buluşuyor 2019” etkinlikleri başladı.
Bu kapsamda Eynesil ilçesinde yapılan ilk etkinliğe Giresun’da faaliyet yürüten iş dünyasına destek sağlayan devlet kurumları ve finansı yakından ilgilendiren banka kuruluşları iştirak etti.17 Eylül 2019 Salı günü Eynesil Öğretmenevi’nde yapılan etkinliğe Giresun KOSGEB İl Müdürlüğü uzmanları, Giresun İŞKUR İl Müdürlüğü uzmanları, TKDK Giresun İl Koordinasyon Müdürlüğü uzmanları, SGK İl Müdürlüğü uzmanları ile ilçede yer alan finans kuruluşu uzmanları katıldı.
İşletme yetkilileri bire bir görüşme fırsatı bulduğu kurum uzmanlarından yürürlükte olan istihdam, yatırım, makine ve finans destekleri konusunda bilgiler aldılar.
Etkinliğe katılan Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, Oda üyesi işletmeleri de ziyaret etti. İş dünyasının kurumsal ve sektörel sorun/taleplerinin dinlendiği ziyaretlerin bir kısmına Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu’nun yanı sıra Eynesil Belediye Başkanı Ahmet Latif Karadeniz’de iştirak etti.
Önceki İçerikGiresun Ticaret ve Sanayi Odası İle Polatlı Ticaret Odası Arasında Kardeş Oda Protokolü İmzalandı
Sonraki İçerikGiresun TSO Yönetiminden İl Jandarma Komutanı’na Hayırlı Olsun Ziyareti