Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği ile Giresun Ticaret ve Sanayi Odası işbirliğinde Ekonominin bel kemiğini oluşturan KOBİ’leri geleceğe hazırlamak amacıyla 9 Ocak Çarşamba günü 09:30 – 17:30 saatleri arasında “DİJİTAL DÖNÜŞÜM, E-TİCARET VE E-İHRACAT” eğitimi düzenlenecektir. Katılımlarınızdan memnuniyet duyarız.
Türkiye ekonomisinin %90’dan fazlasını oluşturan KOBİ’lerin  hızla dijitalleşen dünyaya ayak uydurmalarını ve rekabet güçlerini arttırmalarını sağlamak amacıyla TOBB tarafından başlatılan “Dijital Dönüşüm Hareketi” projesi kapsamında Odamızda gerçekleştirilecek olan söz konusu Eğitime TOBB Meclis Başkan Yardımcısı Merter ÖZDEMİR, ETicaret Merkezi Genel Koordinatörü Sami ALTINKAYA, ETicaret Merkezi Direktörü Mehmet ERDEMİ, 3GEN Teknoloji CEO’su Engin ÖZGEN, Eres Medya CEO’su Yılmaz ERES konuşmacı olarak katılacaklardır.
Güncel ve yaşanmış tecrübelerin de anlatımının yer alacağı, E-Ticaret Ekosistemi ve dijital dünyanın ince çizgilerinden, verinli ve sürdürülebilir bir iş modeli yaratılmasına katkı sağlayacak olan söz konusu eğitime katılımlarınızdan memnuniyet duyarız.