Giresun Ticaret ve Sanayi Odası, “Devlet Destekleri İlçelere Taşınıyor” toplantısı Çanakçı ilçesinde yapıldı. Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Fikret Günaydın’ın katıldığı toplantıda TKDK, KOSGEB, İŞKUR, DOKA, SGK İl kurum temsilcileri ve uzmanlar katıldı

Çanakçı Şehit Teğmen Furkan Yayla meydanında  18 Ağustos 2017 Cuma günü saat 09:30 ile 12:00 arasında oluşturulan danışma masaları vasıtasıyla ilçede faaliyet gösteren işletmeler ve yatırımcı adaylarına bilgiler verildi.

Toplantı öncesi Çanakçı Kaymakamı Yusuf Gemici’yi makamında ziyaret eden heyet, Giresun Ticaret ve Sanayi odası çalışmaları hakkında bilgiler verdi.
Çanakçı Belediye Başkanı Av. Tuncay Kasım’ında katıldığı toplantıda Bilgilendirme toplantısı öncesi Çanakçı bölgesi esnafları ile bire bir sohbet eden Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Fikret Günaydın; “Üyelerimiz başta olmak üzere bölge esnafının talepleri doğrultusunda devletimizin hibe desteklerini içeren başlıklarla ilgili bilgilendirmeler yapmak ve yeni yatırımlara olanak sağlamak açısından bu toplantıyı tertipledik. Sizlerin talepleri bizler için önemlidir. ”dedi.