Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu’ndan Saadet Partisine ziyaret.
Saadet Partisi Giresun İl Başkanlığı’na gerçekleştirilen ziyarette Çakırmelikoğlu oda çalışmaları hakkında bilgiler vererek “Giresun adına yapılan tüm çalışmalar ekip işidir. Bu ekibin içerisinde siyasi partiler, kamu kuruluşları, sivil toplum kuruluşları, ticaret erbabımız ile hep birlikte hareket ederek, ilimiz ticaretinin artarak gelişeceğine inanıyorum. Giresun Ticaret ve Sanayi Odası siyaset üstü bir kurumdur. Giresun’un menfaati için elimizden ne geliyorsa ve gerekiyorsa yapıyoruz.” dedi.
Çakırmelikoğlu; “Bürokrasi nezdinde yürütülmesi gereken çalışmalar ile ilgili siyasilerimizden önceki dönemler dahil büyük desteğinizi gördük. Yeni dönemde bu işbirliğimizin atarak devam etmesini umut ediyorum” dedi
Saadet Partisi İl Başkanı Abdulkadir Bektaş “İçinde bulunduğumuz durum itibariyle Türkiye büyük bir sınavdan geçmektedir. Bu dava hepimizinı. Türkiye’nin refahı, barışı ve ileriye güvenle bakabilmesi geçmişte de olduğu gibi hiçbir zaman yılmadan çalışacağız” dedi.
Oda çalışmalarına da değien Bektaş; “Giresun Ticaret ve Sanayi Odamız bizim evimiz gibi, bize bunu hissettirdiğiniz için öncelikle teşekkür ederiz. Milli Görüş camiası olarak size ve odamıza desteğimiz tamdır ve bu birlikteliğin yeni dönemde de sizinle birlikte devamını diliyoruz.” Dedi.
Toplantının ardından günün hatırası olarak Saadet Partisi Genel Başkanı Temel Karamollaoğlu’nun Giresun TSO ziyareti fotoğrafı hediye edildi.