Giresun Üniversitesi İşletme Bölüm Başkanı Prof.Dr.Reyhan Ayşen WOLFF ile Giresun Üniversitesi İşletme Bölümü Öğretim Üyesi Yrd.Doç.Dr.Esra Gökçen KAYGISIZ  tarafından Odamıza ziyaret gerçekleştirildi.
Aynı zamanda Giresun Üniversitesi Kadın Sorunları Araştırma ve Uygulama Merkezi(GÜKAM) Başkanı olan Prof.Dr.Reyhan Ayşen WOLFF “Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Kurulu’nun başarılı çalışmalarını beğeni ile takip etmekteyiz.Amacımız bundan sonra işbirliği faaliyetleri içerisinde çalışmalar yapmak ve projeler üretmek, bu kapsamda hazırlanan Avrupa Birliği projelerinde de birlikte çalışmayı çok isteriz, konusunda uzman arkadaşlarımızın da desteği ile başarılı işlere imza atabileceğimiz düşüncesindeyim” dedi.
Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Kadın Girişimciler Başkanı Türkan HOCAOĞLU ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek; “Üniversite-Sanayi işbirliğinde gerçekleştirilen çalışmaların içerisinde yer almak bizi çok gururlandırıyor ki bu zamana kadar birlikte çok güzel işler yaptık. Bundan sonra da sizlerin destekleri ve katılımları ile çalışmalarımıza devam etmekten mutluluk duyarız” şeklinde konuştu.