Anadolu Aslanları İşadamları Derneği (ASKON) Giresun İl Başkanı Yener Türk ve Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu’nu ziyaret etti.
Gerçekleştirilen ziyarette  ASKON Giresun İl Başkanı Yener; yürüttükleri çalışmalar hakkında Çakırmelikoğlu’nu bilgilendirdi.
Çakırmelikoğlu ise “Oda yönetimi olarak her konuda, her kesimin fikirlerine ve istişarelere her zaman açık olmaya gayret gösterdik.  Kentimize katma değer katan herkesin yanındayız. Hepimizin ortak paydası ve derdi kentimizi, ülkemizi daha iyi noktalara getirmek. Ülke olarak bazı zorluklar yaşıyoruz ama bunların üstesinden gelecek olan bir potansiyelimiz de gücümüz de var. İnşallah bu zorlu süreci çok çalışarak, kaliteli üretim yaparak ve dışa bağımlı olmaktan kurtularak hep birlikte aşacağız. Bunun için hepimize büyük görevler düşüyor. ASKON çatısı altında siz değerli işadamlarımızın çabalarını takdirle karşılıyorum. Yürüteceğiniz çalışmalarda ve projelerde Giresun TSO olarak üzerimize düşen bir görev olursa da her zaman sizlerin yanındayız” dedi.
Önceki İçerik2. Giresun Tanıtım Günleri Düzenlendi
Sonraki İçerikAk Parti Milletvekili Öztürk‘den Ziyaret