AK Parti Giresun Merkez İlçe Başkanı Mete Bahadır Yılmaz ve yönetim kurulu üyelerinden Giresun Ticaret ve Sanayi Odası’na ziyaret.
Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu ile Meclis Başkanı Fikret Günaydın tarafından karşılanan Yılmaz, böyle bir göreve layık görülmekten dolayı son derece mutlu olduğunu ifade ederek, sivil toplum örgütleri ile istişarelerin geliştirileceğini vurguladı.
Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu ise; Giresun Güney Çevre Yolunun yatırıma dönüştürülmesi, Giresun-Dereli-Şebinkarahisar yolunun iyileştirmesi, Giresun Limanına alternatif şehir dışında bir liman daha yapılması, Giresun Emniyet Müdürlüğü ile Giresun Valiliği arasına bat-çık uygulaması yapılarak trafiğin rahatlatılmasının gerekliliğine değindi.
 Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mustafa Halilbeyoğlu ise, Giresun-Ordu üniversiteleri ile TSO’larının kurma çalışmalarını yürüttüğü Teknokent projesi hakkında bilgilendirmelerde bulundu ve destek istedi.
Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Üyesi Hasan Aydın da; Ordu-Giresun Havalimanın da yaşanan uçuş sayısı başta olmak üzere sisli ve yağışlı havalarda yaşanan iniş-kalkış sorununa dikkat çekti. Ayrıca uçakların yanaşabileceği körük uygulamasının da Ordu-Giresun Limanına mutlak projelendirilmesinin önemini belirtti.
Önceki İçerikGiresun Alsan Orman Ürünleri İle Eksen İnşaat Firmalarında Kaynakçı Sınavı Yapıldı
Sonraki İçerikGiresun Ticaret Ve Sanayi Odası Organizasyonunda Azerbaycan İş Seyahati Yapıldı