30 meclis üyesinin katıldığı toplantıya başkanlık yapan Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Başkanı Fikret Günaydın, gündem maddelerini meclisin görüşüne açtı ve onaylanmasının ardından resmi gündemi kapattı.
Akabinde söz alan Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi Serdar Demirkan, Küçük Sanayi Sitesi yolunun Organize Sanayi Bölgesi’nde faaliyet gösteren işletmeler açısından faydalı olduğuna değindi ve OSB iç yol bağlantılarında ki eksikliklerinde giderilmesini temenni ettiklerini ifade etti.
Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Meclis Üyesi Muammer Usta ise, Küçük Sanayi Sitesi Kooperatif yolunun yapımında Giresun Valisi Hasan Karahan,Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu,Meclis Başkanı Fikret Günaydın’ın emeğinin büyük olduğuna dikkat çekti.
Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu; 15 Temmuz sürecinden sonra ülke genelinde FETÖ yapılanması içinde olan kişi ve kurumlara yönelik operasyonlara dikkat çekerek,”Giresun Ticaret ve Sanayi Odası olarak içimizde bu tür yapıların oluşmasına asla izin vermeyeceğiz. Hukukun üstünlüğüne ve bağımsızlığına güveniyoruz. Türkiye’nin geçtiği bu süreçte bizler elimizden geleni yapmayı devletimize destek olmayı sürdüreceğiz. Diğer yandan sorumluluk sahamızda olmamasına rağmen, Giresun Küçük Sanayi Sitesi yolunun yapımında son dönemde ciddi mücadele verdik ve yatırımın yapılması ile bu mücadelenin mükafatını aldık.Sanayi sitesinde faaliyet gösteren üyelerimiz adına sayın Valimiz Hasan Karahan’a ve İl Özel İdaresi yönetimine teşekkür ederiz.”dedi.