Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu’ndan Giresun Jandarma Bölge Komutanlık makamına yeni atanan Tuğgeneral Erhan Demir’e hayırlı olsun ziyareti.
Giresun Jandarma Bölge Komutanı Tuğgeneral Erhan Demir, 2019 yılında ülkemizin bütünlüğüne yönelik Suriye’nin İdlib bölgesine yapılan Bahar Kalkanı Harekatına katılan Türk Silahlı Kuvvetleri personelinin moral ve motivasyonunun artırılması için yapılan katkılar dolayısıyla, bölgede operasyona katılan 9.Komando Tugayı 2.Komando Tabur Komutanlığı adına Tabur Komutanı Piyade Yüzbaşı Erol Demir imzalı gönderilen teşekkür belgesini taktim etti. Giresun Ticaret ve Sanayi Odası’nın Bahar Kalkanı Operasyonu bölgesinde görev yapan askerlere yönelik desteğinin önemine dikkat çeken Tuğgeneral Demir, Başkan Çakırmelikoğlu’na ve Oda üyelerine teşekkür etti.
Bir süre önce göreve başlayan Tuğgeneral Demir’i makamında ziyaret eden Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Çakırmelikoğlu, Giresun iş dünyası ülkemizin birliği ve bütünlüğünün yılmaz bekçileri olan güvenlik güçlerimizin yanında olduğunu ifade etti.
Ziyarette Giresun İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Muhammet Sevinç ile Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Necmettin Şükrü Ataün, Mustafa Halilbeyoğlu ve yönetim kurulu üyesi Ergin Kılıçarslan’da hazır bulundu.
Önceki İçerikTarsim Genel Müdürü Günal’dan Ziyaret
Sonraki İçerikGeçmiş Olsun