İş dünyamızın çok kıymetli temsilcileri;

Giresun Ticaret ve Sanayi Odası organ seçimlerini 1 Ekim 2022 Cumartesi günü yüksek katılım ve sizlerin destekleriyle tamamlamış bulunmaktayız. Öncelikle seçim sonuçlarının iş dünyamıza, ilimize ve ülkemize hayırlı olmasını diler, yeni dönemin gelişen ve değişen global yapıya uygun çalışmalarla devam etmesini temenni ederiz.

Saygıdeğer üyelerimiz,

Bir parçası olmaktan onur ve gurur duyduğum Giresun Ticaret ve Sanayi Odası dünden bugüne üstlendiği misyon ve hedeflediği vizyon doğrultusunda-yönetim kurulunun maaş almadığı-gönüllülük esasına göre yönetilmiş ve hiçbir çıkar gözetilmeden bu düzeyde hizmete devam etmektedir. Demokratik bir yapıda yüksek katılım ile gerçekleştirilen Giresun Ticaret ve Sanayi Odası organ seçimlerinde üyelerin şahsım ve ekibimize gösterdiği teveccüh karşısında sorumluluklarımız nispetinde çalışmalarımız kesintisiz sürecektir.  Giresun ekonomisinin gelişebilmesi ve mevcut yapının güçlendirilmesi adına faaliyetlerine aralıksız devam eden Giresun Ticaret ve Sanayi Odası’nın, yeni dönemde yenilenebilir enerji projeleri, 3. ve 4. organize sanayi bölge yatırımları, hizmet sektöründe kalifiye personel eğitimleri, küçük ve orta ölçekli işletmelerin finansmana erişimine danışmanlık destekleri ile imalat sanayinde makine modernizasyonu ve e-ticaret üzerine yoğunlaşması planlanmaktadır.

5174 Sayılı Odalar ve Borsalar Birliği Kanunu kapsamında kısır tartışmalardan uzak, üyelerimiz için üreten ve yol gösteren Giresun Ticaret ve Sanayi Odası, 124 yıldır Giresun işletmelerini gururla temsil etmektedir. Bu vesileyle, demokratik ve şeffaf bir seçim sonucu bizlere güvenerek desteklerini esirgemeyen iş insanlarımıza sonsuz teşekkürü borç bilir, saygılarımızı sunarım.

Önceki İçerikDefterdar Akbulut’tan Ziyaret
Sonraki İçerikHayırlı Olsun Ziyareti