1-7 Mart Muhasebeciler Haftası kapsamında Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Fikri Çalcalı ve Yönetim Kurulu Üyeleri Azmi Bük, Mustafa Memiş, Yusuf Veziroğlu, Ziya Aydın, Fahri Uzun ve Salih Bıçakçı ve Şinasi Kabacaoğlu; Giresun TSO Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu’nu makamında ziyaret ettiler.
İdare ile vergi mükellefleri arasında köprü görevini üstlenen serbest muhasebeci mali müşavirlerin, serbest meslek icra etmesinin yanı sıra çok önemli bir kamu hizmetini de yerine getirdiklerine dikkat çeken Çakırmelikoğlu,adaletli bir vergi sisteminin kayıt dışı ekonominin ortadan kaldırılması ile mümkün olduğunu belirtti.
Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odası Başkanı Fikri Çalcalı ise çalışmaları ve faaliyetleri hakkında bilgiler verdi. Giresun TSO ile Serbest Muhasebeciler ve Mali Müşavirler Odasının koordineli çalışmalarından duydukları memnuniyeti belirterek bu birlikteliğin artarak devam etmesi için Çakırmelikoğlu’nu yeni dönemde de Başkanlık makamında görmekten mutluluk duyacaklarını belirtiler.