AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk’ten Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu’na ziyaret. Ülke ve Giresun gündeminin görüşüldüğü ziyarette, Giresun Güney Çevre Yolu ve Demiryolu yatırımları ile ilgili fikir alış verişinde bulunuldu.
Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu; ”Yayla Turizminde Giresun’un altyapı sorunları olduğunu ve bu sorunların giderilmesi halinde turizm de kümelenme şeklinde yöresel mimari örnekli yapıların yapılması gerektiği düşüncelerimizi Sayın milletvekilimize ilettik ve neler yapılması gerektiği konusunda fikir alışverişinde bulunduk. “dedi.
AK Parti Giresun Milletvekili Sabri Öztürk ise;” KOSGEB kredilerinin önümüzdeki günlerde genişletilerek daha çok esnafın faydalanacağını ve bu ölçekte esnaf ve sanayicilere devlet desteğinin süreceğini belirtti. Ayrıca Giresun Üniversitesi Kent İşbirliği Platformu (GÜKİP) konusunda memnuniyetini dile getİren Öztürk; “Giresunun sorunlarının çözümü adına tüm Giresun’un Sivil Örgütlerine söz hakkı veren ve başında Giresun’un en büyük STK’sı olan Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu olmasından memnuniyet duydum. Çalışmalarınızı destekliyorum” dedi.