Giresun Ticaret ve Sanayi Odası mart ayı meclis toplantısı yapıldı.23 meclis üyesinin katıldığı toplantı Meclis Başkanı Ahmet Şenel Anaforoğlu nezdinde gerçekleştirildi.
Gündem maddelerinin görüşülüp karara bağlandığı toplantının devamında müşterek komite toplantısı yapıldı. Giresun Ticaret ve Sanayi Odası komite üyelerinin sektör sorun ve önerilerinin konuşulduğu toplantıya Giresun Kadın Girişimciler Kurulu ile Genç Girişimciler Kurulu üyeleri de katıldı.
Gündem maddelerinin ardından söz alan meclis üyesi Muammer Usta, Giresun sanayi sitesindeki sorunları gündeme getirdi, otomotiv ve yan sektörlerde ki durgunluğa dikkat çekti.
Meclis üyesi Yunis Türk ise matbaa ve imalat sektörleri üzerine bir sunum gerçekleştirdi ve talebin yoğun ancak Giresun içinde imalatı olmayan işlerle ilgili bilgiler verdi.
Seçimle yeniden yapılanan Giresun Kadın Girişimciler Kurulu ve Genç Girişimciler Kurulunu tebrik eden Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, yeni dönemde önemli projelerde ortak çalışma yapılmasının önemine vurgu yaptı.