Giresun Ticaret ve Sanayi Odası’na ait olan, Türk Marka ve Patent Kurumu tarafından tescil edilen “Fındığın Başkenti” markasını kullanma yetkisi Giresun’un yeni fındık mamulü markası Kalplerde İyi Gıda İthalat İhracaat Limited Şirketine verildi.
Kullanım sözleşmesi Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu ile Kalplerde İyi Gıda firma yetkilisi Fikret Atar’ın karşılıklı imzaları ile protokole bağlandı. Törende konuşan iş adamı Atar; “Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Fındığın Başkenti markasını tescil ettirerek ilimizle özdeşleşen fındığın marka değerinin ortaya çıkartılmasında markalaşmak önemlidir. Bu vesile ile Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanımız Hasan Çakırmelikoğlu’na özellikle teşekkür ederiz.” dedi.
Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, bu markanın Giresun kalite fındıktan Giresun’da üretilen ürünlerde kullanılacak olmasının önemine değindi ve; “Kazanımlarımızı kara dönüştürmek için el ele vererek Giresun kalite fındığın mamul madde üretimini bu vesileyle teşvik ediyoruz.” diye konuştu.
Önceki İçerikÇakırmelikoğlu, Dereli Koordinasyon Toplantısına Katıldı
Sonraki İçerikBaşkan Çakırmelikoğlu, Giresunspor’u Ziyaret Etti