Ticaret Bakanlığı tarafından finanse edilen, Giresun Ticaret ve Sanayi Odası’nca yürütülen HİSER Projesi kapsamında gerçekleştirilen Eğitim Faaliyetleri hız kesmeden devam ediyor.
Proje kapsamında 3. Eğitim başlığı olan ‘’Sosyal Medya Yönetimi’’ konulu eğitim 12 Kasım-13 Kasım 2019 tarihlerini kapsayan 2 gün boyunca gerçekleştirildi.
Gerçekleştirilen eğitim faaliyeti süresince yararlanıcı firmaların dijital ve sosyal medya pazarlama yönetimi konusunda bilgi sahibi olmaları, kurumsal içerik, yönetme ve takip etme konularında temel düzeyde edinime kavuşmaları amaçlanmıştır.
Giresun’da faaliyet gösteren proje yararlanıcısı; otel, restaurant ve tur firmalarından yönetici ve çalışanlarının katıldığı eğitim faaliyeti ‘‘ I am Global Group Of Companies ’’şirketler topluluğu Kurucu Ortağı Özel Oytun Türkoğlu tarafından gerçekleştirilmiştir.
Büyüme hedefi olan turizm firmalarına sosyal ağların; pazarlama ve markalaşma adına sunmuş olduğu benzersiz fırsatların anlatıldığı eğitimde katılım oranı yüksek olmuştur.
Kurumsallaşma, marka yönetimi adına sosyal medyanın görevini yerine getirebilmesi için markaların müşterilerine açtıkları sanal ağ kapılarının etkileşimli ve birbirleriyle bütünleşmiş bir biçimde çalışılması gerektiğini vurgulayan eğitmen Özel Oytun Türkoğlu Turizm sektöründeki deneyimlerinden yola çıkarak pratikteki uygulamalardan da söz etmiştir.
 HİSER Projesi kapsamındaki eğitim, Giresunlu hizmet sektörü katılımcılarına bundan sonraki süreçte uygulayacakları yöntem hakkında yol haritası niteliği taşımaktadır.
Önceki İçerikGiresun Ticaret ve Sanayi Odası Giresun’un Geleceğine Katkı Sağlamaya Devam Ediyor
Sonraki İçerikGalericiler MYK Sınavları Sürüyor