Giresun Turizm ve Tanıtma Derneği Başkanı N. Uğur Karaibrahimoğlu ve yönetim kurulu üyeleri Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu’nu ziyaret ettiler. Giresun’un turizmle ilgili beklentileri ve sorunlarının görüşüldüğü ziyarette, tur firmalarının durak sorunu ile Keşap Durağından Taşbaşı Parkına yaya geçişine uygun merdivensiz üst geçit projesi gündeme geldi.

Başkan Çakırmelikoğlu, Giresun’un turizm potansiyelinin değerlendirilmesi, ilimizin turizm gelirlerinden daha çok pay alması için Oda olarak üzerlerine düşen görevleri yapmaya devam edeceklerini söyledi.

Giresun Turizm ve Tanıtma Derneği Başkanı Uğur Karaibrahimoğlu ise, Giresun Turizm Tanıtma Derneği olarak turizm projelerinin oluşmasında, sektörün ve ilin turizm sorunlarının çözümünde etkinliklerine devam edeceklerini, bunun için de ziyaret ve toplantıların süreceğini ifade etti.

Ziyarette dernek yönetim kurulu üyelerinden; Hüseyin Pehlivan, Adem Bıçakçı, Tahsin Dervişoğlu, Uğur Ömür Tarakçı ve  Ufuk Kekül’de yer aldı.

Önceki İçerikYavuzkan Ve Yavuz Gıda İlk 500 Büyük Sanayi Kuruluşu İçinde Yer Aldı
Sonraki İçerikMayıs Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı