Giresun Ticaret ve Sanayi Odası organ seçimleri hafta sonu yapıldı.Giresun Büyük Sanayi Sitesi (Küçük Sanayi Sitesi) Kooperatifi toplantı salonunda 01.04.2018 Pazar günü saat 10:00 ile 17:00 arasında yapılan seçimlerde 2027 tüzel kişilik 40 meclis üyesi ve 97 meslek komite üyelerini seçmek adına sandık başına gittiler.
17 meslek komitesinden 40 meclis üyesi için yapılan seçimler sonucunda toplam 851 oy kullanıldı.Grupların oy dağılımları ve listeler ise şöyle oluştu.
1.grup (42 oy hakkına karşılık kullanılan oy 17)
S.S. Karabulduk ve Çevresi Tarımsal Kalkınma Kooperatifi
S.S. İbrahim Şeyh Hacı Köy Adabük Mah. Tarımsal Kalkınma Kooperatifi
2.grup (126 oy hakkına karşılık kullanılan oy 64)
Freşa İçecek Sanayi Ticaret A.Ş.
Farmasu Doğal Kaynak Suları Gıda Maddeleri Üretim Paz. Ltd. Şti.
Cema Gıda  Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
3.grup (122 oy hakkına karşılık kullanılan oy 98)
Aydın Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.
Halilbeyoğlu Sigorta Aracılık Hizmetleri Ltd. Şti.
4.grup (122 oy hakkına karşılık kullanılan oy 56)
Giresun Petek Tarım Ürünleri San. Tic. Ltd. Şti.
Ahmet Ergün
5.grup (64 oy hakkına karşılık kullanılan oy 25)
Sezgin Triko-Hakan Güngör
Erhanlar Giyim-İbrahim Erhan
6.grup (158 oy hakkına karşılık kullanılan oy 59)
Sultan Gıda İnşaat Turizm San. Tic. Ltd. Şti.
Afta Market Gıda  İnşaat Taahhüt San. Tic. A.Ş.
Çiftci Fındık-Eyüp Çiftçi
7.grup (189 oy hakkına karşılık kullanılan oy 77)
Anaforoğlu Demir Sanayi Ticaret Ltd.Şti.
Gir-san Makine ve Hafif Silah Sanayi  Ticaret A.Ş.
Kurtoğulları Teknik Hırdavat  Ticaret Ltd. Şti.
8.grup (91 oy hakkına karşılık kullanılan oy 44)
Karataş Teknik-Bahadır Karataş
Gimpa Mobilya-Cumhur Karahasan
9.grup (90 oy hakkına karşılık kullanılan oy 33)
Ceyranlar Kuyumculuk-Erdal Ceyran
Giresun Kuyumculuk Sanayi Ticaret Ltd. Şti.
10.grup (61 oy hakkına karşılık kullanılan oy 29)
Ataün Dayanıklı Tüketim Malları İnşaat  Elektrik Malzemeleri Sanayi Ticaret Ltd. Şti.
TSM Aksu Mobilya Dekorasyon İnşaat Turizm Sanayi Ticaret Ltd. Şti.
11.grup (95 oy hakkına karşılık kullanılan oy 39)
Marko Medya-Yunis Türk
Yetimoğulları Gıda Temizlik Hizmetleri Alımı Ticaret Ltd. Şti.
12.grup (72 oy hakkına karşılık kullanılan oy 32)
Demirkan Mimarlık-Serdar Demirkan
Anayurt Yapı Denetim Ltd. Şti.
13.grup (196 oy hakkına karşılık kullanılan oy 39)
Emek Bilişim Kurye Sanayi Ticaret Ltd. Şti.
Kaptan Nakliyat Yakıt Sanayi ve Dayanıklı Tüketim Malları Ticaret Ltd. Şti.
Otem Turizimcilik Sanayi Ticaret Ltd. Şti.
14.grup (300 oy hakkına karşılık kullanılan oy 81)
Günaydın İnşaat Sanayi ve Ticaret Ltd. Şti.
Şenel Turizm İnşaat Malzemeleri Sanayi Ticaret Ltd. Şti.
Osman Özcan İnşaat Sanayi Ticaret Ltd. Şti.
15.grup (159 oy hakkına karşılık kullanılan oy 71)
Ustalar Otomotiv Sanayi Ticaret Ltd. Şti.
Altarnatif Enerji Makine İnşaat Gıda Sanayi Ticaret Ltd. Şti.
Doğ-Kar Akaryakıt,Otomotiv,Turizm ve Dayanıklı Tüketim Malları  Sanayi Ticaret Ltd. Şti.
16.grup (85 Oy hakkına karşılık kullanılan oy 68)
Bayrak Özel Eğitim Hizmetleri Turizm Gıda Sanayi Ticaret Ltd. Şti.
Soner Karaman İnşaat,Gıda,İletişim ve Dayanıklı Tüketim Malları Sanayi Ticaret Ltd. Şti.
17.grup (55 oy hakkına karşılık kullanılan oy 19)
Çınarlar Fırını-Süleyman Beyaz
Çaldağ Ekmek Fırını-Harun Şahin