Giresun Ticaret ve Sanayi Odası ile Giresun Doğa Koleji arasında Oda üyelerine yönelik “eğitim indirimini” içeren eğitim sözleşmesi imzalandı.

İmzalanan sözleşmeye göre;

  • Giresun Ticaret ve Sanayi Odası üyelerine Doğa Koleji Giresun Kampüsünde yaptırılacak olan yeni kayıtlar için (17.02.2021 – 31.08.2021 tarihleri arasında geçerli olmak üzere) 2021 – 2022 eğitim ve öğretim dönemlerine ait liste fiyatları içerisindeki eğitim ücretleri üzerinden % 40 indirim yapılacaktır.
  • Başarı bursu ile birleştirilemeyecek olan indirim Doğa Koleji’ne ilk defa yaptırılacak olan kayıtları kapsamaktadır.
  • Yemek, kitap, kıyafet ve servis ücretleri indirim kapsamı dışındadır.
  • İndirim sadece Giresun Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin velisi olduğu öğrenciler için geçerlidir, bir başkası için kullandırılamamaktadır.
  • Eğitim sözleşmesi kapsamındaki kayıtlar, Doğa Koleji’nin kayıt kabul şartları ve kontenjan bulunması dahilinde gerçekleşecektir.
  • Giresun Ticaret ve Sanayi Odası üyelerinin indirimden faydalanabilmeleri için Odaya üye olduklarını gösteren bir belge ile Doğa Koleji’ne başvurmaları gerekmektedir.

Eğitim sözleşmesine ilişkin görüşlerini açıklayan Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu; “Giresun’un eğitim alanındaki en önemli yatırımlarından birisi olan Giresun Doğa Koleji eğitime katkısının yanında, yarattığı istihdam olanakları ile de büyük önem taşımaktadır. Bu nedenle imzalanan eğitim sözleşmesinin hem üyelerimiz için hem de Doğa Koleji için hayırlı olmasını diliyorum.” dedi.

Önceki İçerikZincir Mağazalar Ve Avm’lere Kısıtlama Şart
Sonraki İçerikSigorta Prim Teşvik Süresinin Uzatılması Sevindirici Fakat Beyan Süresi Uzatımı Şart