Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Genç Girişimciler istişare toplantısı gerçekleştirildi. Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, nezdinde bir araya gelen genç girişimciler kurulu icra kurulu üyeleri, 2016 yılı faaliyet planını yaptılar.
Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, “Giresun’da genç girişimci rezervi yüksek seviyede.Son iki yılda yaptığımız çalışmalarda ilimizin genelinde genç yatırımcılar dikkat çekmekte ancak bu gençlerimizin birlikteliğe ihtiyacı var.Diğer yandan yeni projeler ile alternatif yatırımlara yelken açma hedefleri ön plana çıkmaktadır.Giresun Ticaret ve Sanayi Odası bu hedefleri gerçekleştirebilecek altyapıya artık sahiptir.Daha öce Oda binamızın eski ve yetersiz olması,teknik personel durumundan dolayı istenen projeler gerçekleştirilemiyordu.Şimdi sizlere her türlü imkanı sunabilecek düzeydeyiz.Bu açıdan gençlerimize ve idealist yatırımcılarımıza Genç Girişimciler Kurulumuz çatısı ile yardımcı olmak istiyoruz.”dedi.
Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Egemen Öğütçü;”Genç Girişimciler Kurulumuzun 2016 yılında daha aktif projelerde yer alması için uğraş vereceğiz. Özellikle devlet desteklerinden yararlanılması adına yeni hedeflerimiz olacaktır.”diye konuştu.
Toplantıya Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, Genç Girişimciler Kurulu Başkanı Egemen Öğütçü,Genel Sekreter Şükrü Cebeci,Genç Girişimciler Kurulu üyeleri Emre Apaydın,Fatih Altuntaş,Emre Pekdemir,Mustafa Pekdemir, Şuvayip Çakırmelikoğlu, Ertuğrul Tolga Ak,Ahmet Özcan,Hüseyin Alkan,Elif Bayram Dilli,Denizhan Usta ve Caner Usta katıldı.