Doğankent İş Dünyası ile Devlet Destekleri Buluşması 2019 etkinliği organize edildi.
Giresun Ticaret ve Sanayi Odası öncülüğünde KOSGEB, İŞKUR, Sosyal Güvenlik Kurumu İl Müdürlüğü (SGK), Tarım ve Kırsal Kalkınmayı Destekleme Kuruluşu (TKDK) ve Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı (DOKA) İl Koordinasyonu uzmanlarının katılımı ile gerçekleştirilen etkinlik 19 Eylül 2019 günü Doğankent ilçesinde yapıldı.
İlçenin iş dünyası ve esnafına yönelik devlet desteklerinin bire bir anlatıldığı, ayrıca işletmeler de yapılan ziyaretler ile öneri ve taleplerinin dinlendiği etkinlik tam gün sürdü.
Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu’nun da katıldığı etkinliklerde işletmelerin sorun ve talepleri de dinlendi ve raporlaması gerçekleştirildi.
İş dünyasının önerilerinin ve şikayetlerinin kayıt altına alındığı Doğankent etkinliği hakkında değerlendirmede bulunan Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu; “Odamızın sorumluluk sahasında yer alan tüm ilçelerde gerçekleştirdiğimiz bu etkinlik çerçevesinde üyelerimizi ziyaret etme fırsatı yakalamış olduk.” dedi.