Giresun Ticaret ve Sanayi Odası tarafından projelendirilen, Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı’nın desteklediği ‘Dijital Mecralarda Giresun’un Tanıtımı Projesi’ sunumu yapıldı.

Giresun Valisi Mehmet Fatih Serdengeçti ve il protokolü ile ilgili kamu kurum ve kuruluş temsilcilerinin yanı sıra iş dünyasının katılım sağladığı proje lansmanı tanıtım toplantısının açılışında konuşan Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, “Önceliğimiz Giresun’a gelir ve istihdam alanında önemli katkılar sağlayacak olan turizm sektörünün potansiyelini ön plana çıkartacak, yerli ve yabancı turist sayısını artırarak, ilimize yeni yatırımcıların gelmesine vesile olacak imkanları sunmaktır.” dedi.

Doğu Karadeniz Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Kemal Akpınar; bölgede turizmin gelişmesi adına yapılacak çalışmalara desteklerinin sürdüğünü ve doğrultuda, Giresun Ticaret ve Sanayi Odası tarafından projelendirilen çalışmanın güzel bir planlama sonucu ortaya çıkmasından son derece memnun olduğunu ifade etti.

Giresun Valisi Mehmet Fatih Serdengeçti, Giresun’un tanıtımını yapacak olan ‘Dijital Mecralarda Giresun’un Tanıtımı Projesi’ için Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu ve ekibini tebrik etti. Vali Serdengeçti; Giresun’un tarihi ve doğal güzelliklerinin ortaya sunulması, akabinde sosyal mecralarda tanıtımının desteklenmesi için böyle kapsamlı bir çalışmaya sahip olmanın önemine vurgu yaptı.

Daha sonra ise Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Bilgi İşlem Sorumlusu Gültekin Demirtaş tarafından proje hakkında bilgi verilerek, hazırlanan görseller izleyicilere sunuldu.

Önceki İçerikİşadamı Tiryaki’den Ziyaret
Sonraki İçerikAralık Ayı Meclis Toplantısı Yapıldı