Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu’nu makamında ziyaret etti.
Giresun’un trafik ve sosyal alan sorunları üzerine yapılan projeler hakkında fikir alış verişinde bulunan Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu ile Giresun Belediye Başkanı Aytekin Şenlikoğlu, Bulancak Durağı bölgesinde yapılması planlanan ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan tarafından proje onayı ve talimatı verilen bat-çık yol geçişi ile Aksu bölgesindeki çöp alanının sosyal donatı alanına dönüştürülmesi projelerini görüştüler.
Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, “Bulancak Durağı bölgesinde oluşan trafik yoğunluğunun bat-çık projesi ile rahatlayacağına inanıyoruz. Yine şehrimizin doğu yakasında geçmişte çöp alanı olarak kullanılan bölgenin rekreasyon alanına çevrilecek olması ve sürecin startının verilmesi kentimiz adına önemli bir çalışmadır. Bu vesile ile başta Aytekin başkanımıza ve emeği geçen herkese teşekkür ederiz.” dedi.
Önceki İçerikGalerici MYK Sınavları Yapıldı
Sonraki İçerikFinansal Okuryazarlık Ve Kadınların Ekonomik Güçlenmesi Semineri