Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu, Giresunspor Kulüp Başkanı Nahid Yamak’ı kulüp sosyal tesislerinde ziyaret ederek, görevinde başarılar diledi.

Giresun Kulüp Başkanı Nahid Yamak, Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu ile yönetimine teşekkür etti ve yeşil beyazlı kulübü profesyonel yönetme düşüncesinde olduklarını ifade etti.

2022-2023 sezonu devamında başarılar dileyen Başkan Çakırmelikoğlu, “Giresun’un en büyük markası Çotanak Giresunspor’un dün olduğu gibi bugün ve yarında iş dünyası olarak yanında olacağız. Sezonu da istediğimiz yerde kapatacağımıza, bu sıkıntılı dönemi el ele atlatacağımıza inanıyorum. Ayrıca 1 Mart 2023 Çarşamba günü Süper Lig Kulüpler Birliği ve Türkiye Futbol Federasyonu’nun ortak kararı doğrultusunda televizyonlardan canlı yayınlanacak ve kulüp idarecileri ile futbolcularının katılacağı depremzede bölgelere yardım kampanyasına Giresun iş dünyasının desteğinin mutlak olacağı bilinmelidir. Bu kapsamda ilimizde faaliyet yürüten işletmelerimizi, kampanyaya desteklerini bekliyoruz.” dedi.

Önceki İçerikBiz Büyük Bir Aileyiz, Dün Olduğu Gibi Bugünde Mağdur İnsanlarımızın Yanında Olacağız
Sonraki İçerikYıllık İşletme Cetvelinin Verilmesi Hakkında Duyuru