AK Parti Giresun İl Başkan Yardımcısı Kenan Tatlı, Merkez İlçe Başkanı Bahadır Akar ile il yönetim kurulu üyelerinden Giresun Ticaret ve Sanayi Odası’na ziyaret.
İl ekonomisi ve yatırımlarının değerlendirildiği ziyarette konuşan AK Parti Giresun İl Başkan Yardımcısı Kenan Tatlı,”Giresun Ticaret ve Sanayi Odası ilimizin yatırım öncelikleri konusunda bizleri her daim yönlendirdi. Ulaşım altyapısı konusunda bir çok çalışmaya geçmişte imza atıldı. Yeni dönemde de yatırım konularında Giresun Ticaret ve Sanayi Odası ile entegreli çalışmayı arzuluyoruz.”dedi.
Giresun Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Hasan Çakırmelikoğlu ise;”Giresun menfaatleri noktasında her türlü çalışmayı yapmak ilkesindeyiz. Yerel yönetimler ve genel yönetimin yatırım alanlarında Giresun Ticaret Odası olarak dün olduğu gibi bugünde ısrarcı olacağız.Giresun karayolu ulaşım aksı ile sanayi ve ticari kümelenmelere yoğun ihtiyacı olan bir ildir.Dolayısıyla planlamalarda bu iki başlığa öncelik gösterilmelidir.”diye konuştu.